MÖBLER / Soffor / Soffa 8269078
nr 826 9078
Soffa
brunt skinn, längd: 215 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 maj 2013
kl 19:33:41
200 kr
200 kr